KuJezioru

120m2 otwartej przestrzeni wewnątrz z sauną i całorocznym jacuzzi przy tarasie oraz malowniczymi widokami na jezioro i okolice.
Szybka rezerwacja

Chcemy zaprosić Cię nad jezioro. Ogromne okna z malowniczymi widokami. Całoroczne jacuzzi przy ogromnym tarasie , gorąca sauna ,kominek ,grill ,miejsce na ognisko , prywatna plaża i pomost z łódką w okresie letnim to tylko wybrane atrakcje jakie czekają na Ciebie u nas. Dom w stylu stodoły z otwartą przestrzenią wewnątrz , kompletnie wyposażony tak ,żebyś mógł spędzić u nas swój najlepszy pobyt w komfortowych warunkach.

Dodaj liczbę osób i daty
żeby sprawdzić cenę i dostępność
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Miejscowość: Brzuze
Ulica: Kleszczyn 3
Cena od / doba: 990 PLN
Maks. liczba osób: 6
Min nocy: 2
Zwierzęta: Tak
Rodzaj: Całe miejsce

Łóżka

1 Pojedyncze łóżko
1 Piętrowe łóżko
2 Podwójne łóżka
1 Rozkładane łóżko

Udogodnienia

Zwierzęta są akceptowane
Rezerwacje natychmiastowe
Ogrzewanie
WIFI
Miejsce do pracy / Workation
W pełni wyposażona kuchnia
campfire
Miejsce na ognisko
Sauna
Jacuzzi
Grill
bridge_line
Prywatny pomost
Klimatyzacja
Kominek
Pralka
Suszarka
Koszyk śniadaniowy
Dom
Wyposażenie
KUCHNIA
 • Lodówka
 • Stół
 • Zlew
 • Piekarnik
 • Płyta indukcyjna
 • Zmywarka
ŁAZIENKA
 • Toaleta
 • Umywalka
 • Prysznic
INNE
 • Telewizor
Dla dzieci
 • Krzesełko dla dziecka
 • Plac zabaw
Dostępne aktywności
 • Pływanie
 • Trasy rowerowe
 • Pływanie kajakiem
 • Pływanie łódką
 • Sporty wodne
 • Rybołówstwo
Okolica
 • Jezioro
 • Las
 • Wieś / Miasteczko
Dojazd
2h od Warszawy ,2,5h od Gdańska ,3,3h z od Poznania , 3 h od Łodzi

Cześć. Mamy na imię Klaudia i Piotr. Przez ostatnie lata odwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc w Polsce. Lubimy miejsca, spokojne, z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Miejsca, gdzie można solidnie wypocząć, miło spędzić wolny czas, a jednocześnie być w kontakcie z naturą, która działa kojąco na każdego z nas.

Doceniamy dobry design , piękne widoki i komfort  tego z pewnością nie zabraknie  na KuJezioru.

Zasady pobytu

Zasady miejsca

REGULAMIN OBIEKTU


 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE.


 

1. KuJezioru użyte w umowie najmu oraz Regulaminie oznacza przedsiębiorcę pod nazwą Firma Usługowo- Handlowa Klaudia Sadowska z siedzibą 87-500 Rypin Cetki 13 , o nr NIP 8921444351 ; Kontakt z Gościem odbywać się będzie w pierwszej kolejności drogą telefoniczną, drogą poczty elektronicznej, a w szczególnych wypadkach drogą pisemną.

2. Regulamin określa warunki rezerwacji i najmu Domu rozumianą jako oddanie do używania Gościowi budynku wraz z wyposażeniem na krótkotrwały pobyt osób, do celów mieszkalnych, w szczególności wypoczynkowych lub turystycznych.

3. Dokonanie rezerwacji stanowi jednocześnie zawarcie Umowy Najmu Domu pomiędzy KuJezioru a Gościem, na warunkach określonych w Regulaminie, Regulaminie pobytu oraz na warunkach szczególnych zawartych w korespondencji z Gościem. KuJezioru może wymagać potwierdzenia zawarcia Umowy Najmu w formie pisemnej w chwili wydania domu.

4. Dokonując rezerwacji Gość obowiązkowo oświadcza, iż zapoznał się z powyższymi regulacjami, je akceptuje i zamierza stosować.


 


 

2. REZERWACJA I PŁATNOŚĆ.


 

1. Rezerwacji można dokonać w następujący sposób:

a. drogą poczty elektronicznej e-mail na adres podany na stronie biuro@kujezioru.pl

b. poprzez system rezerwacyjny znajdujący się na stronie www.KuJezioru.pl,

telefonicznie,

poprzez portale typu booking.com, aloha, Airbnb, naodludziu

2. Cena pobytu obejmuje zakwaterowanie do 6 osób. Za każdą dodatkową osobę konieczna jest dopłata 100 zł za pobyt. Dzieci powyżej 3 roku roku życia wliczane są do ilości osób zakwaterowanych. Każda ilość osób powyżej 6 powinna być potwierdzona i zaakceptowana przez Kujezioru.

3. W każdym z wariantów, po dokonaniu rezerwacji, gość otrzymuje maila dotyczącego rezerwacji i jej warunki oraz zawierającego szczegóły dotyczące zameldowania. Cena musi zostać potwierdzona przez KuJezioru telefonicznie bądź przy potwierdzeniu rezerwacji. Wszystkie ceny oferowane przez Kujezioru zawierają obowiązujący w chwili dokonywania rezerwacji podatek VAT. Na życzenie Gościa KuJezioru może wystawić fakturę. O potrzebie otrzymania faktury na firmę trzeba poinformować na etapie składania rezerwacji.

4. Potwierdzenie rezerwacji następuje po wpłacie zadatku bądź całej kwoty , którego wysokość określona jest w e-mailu zgodnie z ofertą. Zadatek musi być opłacony przelewem tradycyjnym.


 

5. Brak wpłaty zadatku o którym mowa w pkt 3 w wyznaczonym terminie oznacza rozwiązanie Umowy Najmu bez konieczności podejmowania jakiejkolwiek czynności ze strony KuJezioru lub Gościa.

6. Gość zobowiązany jest zapłacić pozostałą kwotę za pobyt 2 dni przed przyjazdem. W przypadku skrócenia pobytu na wniosek Gościa nie przysługuje mu zwrot za niewykorzystane doby, jeżeli nie jest to spowodowane okolicznościami leżącymi po stronie KuJezioru.

7. W cenę pobytu wliczone są: pościel, ręczniki, Internet bezprzewodowy, TV, opłaty za media (woda, gaz, prąd, ogrzewanie), korzystanie z sauny, drewno kominkowe, korzystanie z jacuzzi, sprzątanie końcowe, parking.

8. KuJezioru zastrzega sobie prawo do możliwości pobrania od Gościa, w dniu jego przyjazdu, kaucji zwrotnej w wysokości 1000 zł, o czym Gość będzie poinformowany przed potwierdzeniem rezerwacji. Kaucja będzie pobrana w formie przelewu na konto KuJezioru. Lub gotówką w dniu przyjazdu- zgodnie z ustaleniami stron. Kaucja ma na celu zabezpieczenie roszczeń KuJezioru w przypadku ewentualnych zniszczeń lub złamania poszczególnych punktów regulaminu. W przypadku braku zastrzeżeń ze strony Zarządcy kaucja zwracana jest gościowi w całości zgodnie z zasadami poniżej:

a) kaucja płatna gotówką - zwracana jest jedynie przelewem do 2 dni od wymeldowania, na konto gościa wskazane w dniu zameldowania przy czym ewentualne koszty bankowe związane z przelewem leżą po stronie gościa.

wszelkie opłaty dodatkowe, związane z wykonaniem transakcji bankowej, występujące przy opłacaniu bądź zwracaniu kaucji, ponosi Gość.

opłaty, o których mowa w pkt b), zostaną potrącone przez KuJezioru

ze zwracanej kwoty kaucji, bez konieczności składania w tym zakresie dodatkowego oświadczenia, na co Gość wyraża zgodę.

9. Wszelkie zmiany w rezerwacji powinny być dokonywane drogą poczty elektronicznej email i wchodzą w życie po potwierdzeniu przez KuJezioru. KuJezioru zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania zmian w warunkach Umowy jeśli z przyczyn obiektywnych nie będzie to możliwe. W przypadku odstąpienia od Umowy z powodu braku możliwości wprowadzenia zmian w warunkach Umowy Najmu Gościowi nie przysługuje zwrot zadatku.


 


 

3. ZAKWATEROWANIE.


 

1. Gość zobowiązany jest do powiadomienia KuJezioru mailowo lub telefonicznie o godzinie przyjazdu do apartamentu najpóźniej na jeden dzień przed przyjazdem.

2. Doba hotelowa zaczyna się standardowo o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu. W wyjątkowych przypadkach możliwy jest późniejszy wyjazd, ale musi być on wcześniej potwierdzony przez KuJezioru. Zakwaterowanie w późniejszych godzinach nocnych (po 24:00) możliwe jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą – 150 zł.

3. KuJezioru zastrzega sobie możliwość nie wydania kluczy i odmowy zakwaterowania osobom pod wpływem alkoholu, środków odurzających, zachowujących się agresywnie, a tym samym stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla innych osób oraz mienia.

4. Dom posiada prywatne miejsca parkingowe, znajdujące się na terenie posesji obok domu Kujezioru.


 


 


 


 


 

4. ZASADY POBYTU.


 

1. Gość zobowiązany jest do przestrzegania ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 07:00. Nieprzestrzeganie tego punktu grozi natychmiastowym rozwiązaniem umowy najmu bez wypowiedzenia i wezwaniem Policji w trudniejszych przypadkach pod rygorem odpowiedzialności karnej i karze grzywny przewidzianej przepisami prawa bez obowiązku zwrotu kwoty należności z tytułu pozostałego okresu rezerwacji.

2. Dom służy jedynie do pobytu osób w celach mieszkalnych. Zabronione jest w nim prowadzenie jakiejkolwiek działalności zawodowej lub gospodarczej, magazynowanie i skład rzeczy, organizowanie w nim imprez, sesji fotograficznych, itp. oraz spożywanie nadmiernej ilości alkoholu. 

3. W Domu Kujezioru obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz zakaz używania na terenie całego obiektu materiałów pirotechnicznych, pod rygorem uiszczenia opłaty dodatkowej w wysokości 500 zł tytułem specjalistycznego czyszczenia Apartamentu.

4. W okresie trwania umowy najmu Gość zobowiązany jest utrzymywać Dom oraz pomieszczenia, do używania których jest uprawniony, we właściwym stanie technicznym i higieniczno-sanitarnym oraz przestrzegać porządku domowego.

Jest także zobowiązany dbać i chronić przed uszkodzeniem lub dewastacją części budynku przeznaczone do wspólnego użytku jak pojemniki na śmieci, inne pomieszczenia gospodarcze oraz otoczenie budynku. Za wszelkie uszkodzenia, w tym także wynikające z winy osób, za które odpowiada oraz osób odwiedzających, Gość zostanie obciążony obowiązkiem zapłaty odpowiedniego odszkodowania.

5. Wszelkie zniszczenia bądź uszkodzenia, które Gość zastanie w Domu lub które zostaną wyrządzone w okresie pobytu w Domu, ma obowiązek niezwłocznie zgłosić właścicielowi KuJezioru. Brak prawidłowego zgłoszenia może spowodować obciążenie Gościa kosztami naprawy niezależnie od przyczyn powstania szkody.

6. Gość zobowiązany jest każdorazowo zamykać drzwi wejściowe na zamek (w ilości odpowiadającej wydanym kluczom), zarówno podczas przebywania w Domu, jak i podczas nieobecności, jak również o zamykanie okien przed jego opuszczeniem. 

7. W przypadku utraty, uszkodzenia lub zgubienia przekazanych Gościowi kluczy, Gość zostanie obciążony zryczałtowanym kosztem ich odtworzenia w kwocie 500 zł.

8. Gość Domu oprócz zakazu podnajmu oraz oddawania w użyczenie, nie może przekazywać go osobom trzecim, tj. przenosić uprawnień z zawartej umowy najmu na osoby trzecie. Jakiekolwiek osoby przebywające w domku niezgłoszone do pobytu razem z Gościem w chwili zawarcia umowy najmu zobligowane są do jego opuszczenia do godziny 22:00.

9. W trakcie pobytu liczba osób nocujących w obiekcie nie może przekraczać liczby osób zadeklarowanej w momencie dokonywania rezerwacji. W razie naruszenia tego punktu KuJezioru ma prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym bez obowiązku zwrotu kwoty należności z tytułu pozostałego okresu rezerwacji.

10. KuJezioru nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności powstałe podczas pobytu związane z: pracami budowlanymi lub wykończeniowymi jakie mogą być prowadzone na terenie obiektu, w którym usytuowany jest Dom, jak i wokół niego; przerwaniem, z przyczyn niezależnych od Wynajmującego, dostawy mediów (m. in. prądu, wody, c.o.), immisjami (w szczególności hałasem) z nieruchomości sąsiednich.

11. W Domu KuJezioru akceptujemy zwierzęta, z zachowaniem wszelkich zasad higieniczno-sanitarnych. Gość zobowiązany jest do sprzątania po swoim zwierzęciu, pod rygorem uiszczenia opłaty dodatkowej w wysokości 200 zł. 

12. Wszystkie osoby przebywające w Domu obowiązuje segregacja śmieci zgodnie z instrukcjami umieszczonymi w Domu. Za pozostawienie po wydaniu Domu nieposegregowanych śmieci Gość zostanie obciążony opłatą dodatkową w wysokości 100 zł.


 

13. Po zakończeniu pobytu Gość zobowiązany jest pozostawić Dom w stanie w jakim został on mu wydany. Prosimy o podstawowe posprzątanie domu, aneksu kuchennego i łazienki (sprzątnięcie aneksu kuchennego, pozmywanie naczyń, opróżnienie lodówki, zaścielenie łóżek i złożenie ręczników w jednym miejscu w łazience). Prosimy pamiętać o wyrzuceniu śmieci i zabraniu wszystkich Państwa przedmiotów.

14. Gość zobowiązany jest opuścić, opróżnić z własnych rzeczy, wydać lokal oraz klucze do Domu do godz. 12:00 w dniu wyjazdu. W wyjątkowych przypadkach możliwy jest późniejszy wyjazd po godz. 12:00, pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia przez KuJezioru. Godzina wyjazdu i zwrotu kluczy powinna być ustalona z KuJezioru na min. jeden dzień przed końcem pobytu. Rzeczy Gościa lub innych osób pozostawione po ww. terminie w Domu nie traktuje się jako przyjętych przez KuJezioru na przechowanie. W przypadku rozwiązania umowy przed terminem Gość ma obowiązek opuścić Dom zgodnie z powyższymi zasadami w terminie 3 godzin od powiadomienia go o takim rozwiązaniu.

15. Za opuszczenie apartamentu bez wiedzy KuJezioru i pozostawienie kluczy w miejscu innym niż ustalono, Gość zapłaci dodatkową opłatę w wysokości 500 zł., a w przypadku utraty z tego powodu przez KuJezioru możliwości czasowego wynajmowana Domu zostanie obciążony także stosownym odszkodowaniem.

16. W przypadku braku zwrotu Domu w wyznaczonym terminie Gość zostanie obciążony dodatkową opłatą za bezumowne używanie Domu w wysokości 200% dziennego czynszu przewidzianego umową najmu, za każde rozpoczęte 24 h.

17. Wszelkie dodatkowe koszty i należności, nieuregulowane podczas zawarcia umowy i nierozliczone z kaucji, Gość zobowiązany jest zapłacić w chwili wydania Domu, a jeżeli podstawa do ich naliczenia ujawniła się po wydaniu - w terminie kolejnych 7 dni. Opłaty dodatkowe należą się także w przypadku przedwczesnego rozwiązania umowy najmu.

18. KuJezioru nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie wypadki zaistniałe na terenie obiektu wynikające z niewłaściwego użytkowania sprzętów oraz za brak kontroli rodzicielskiej, zwłaszcza te, które wydarzyły się po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.


 


 

6. MONITORING WIZYJNY.


 

1. W celu zapewnienia bezpieczeństwa gości, ochrony mienia, , prowadzi się całodobowy monitoring wizyjny obiektu poprzez zamontowaną kamerę skierowaną na wejście główne, plac zabaw, parking oraz wjazd.

2. Obraz zarejestrowany za pomocą urządzenia monitorującego jest przechowywany na zasadach określonych w przepisach Rozporządzenia RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.). Nagrania obrazu Kujezioru przetwarza wyłącznie do celów, dla których zostały zebrane i przechowuje je przez okres nieprzekraczający 30 dni. W przypadku, gdy nagrania stanowią dowód w postępowaniu prowadzonym na podstawie prawa lub Kujezioru powziął wiadomość, że mogą one stanowić dowód w postępowaniu, termin ten ulega wydłużeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Po upływie tych okresów nagrania obrazu zawierające dane osobowe podlegają zniszczeniu w sposób trwale uniemożliwiający ich odtworzenie.

3.Dostęp do nagrań obrazu pozyskanych z monitoringu mają wyłącznie osoby upoważnione do przetwarzania danych osobowych pozyskanych w drodze monitoringu (właściciele obiektu, upoważnieni pracownicy serwisu urządzeń rejestrujących obraz w celu dokonania niezbędnych napraw i czynności serwisowych).

4.Urządzenia rejestrujące obraz znajdują się w wyłącznej dyspozycji Kujezioru. 

5.Kujezioru zapewnia oznaczenie terenu monitorowanego, w szczególności w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków graficznych.


 

6. POLITYKA PRYWATNOŚCI.


 

1. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, niniejszym informujemy, że wypełniając formularze znajdujące się naszej stronie internetowej, a także zawierając i wykonując zawartą z Kujezioru umowę, dobrowolnie udostępniają Państwo informacje dotyczące imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e - mail, numeru telefonu, numeru karty kredytowej, wizerunku i wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z RODO.

2. Administratorem Państwa danych osobowych jest FHU Klaudia Sadowska z siedzibą przy Cetki 13 87-500 Rypin (dalej jako: „Administrator”).

3. Dane osobowe są przetwarzane w celu:

prawidłowego wykonania umowy zawartej z Administratorem, w tym dokonania rezerwacji, realizacji płatności, przekazywania informacji handlowych (w tym ofert, promocji) przez Administratora w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru), na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a. RODO.

wynikającego z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora, w tym również w związku z dochodzeniem ewentualnych roszczeń.

realizacji przez Administratora obowiązków wynikających z przepisów prawa w tym np. przepisów prawa podatkowego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

4 Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres wykonania umowy, a po jej zakończeniu będą przechowywane przez okres wynikający ze szczególnych przepisów prawa.,

5. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być pracownicy Administratora, podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę teleinformatyczną, podmioty świadczące usługę archiwizacji, niszczenia dokumentów, marketingowe, tłumaczenia, usługi ochroniarskie, podmioty świadczące usługi pocztowe, kurierskie, usługi prawne, podatkowe.

6. Osoba udzielająca zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych posiada prawo:

dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,

do przenoszenia danych,

do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej:

wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych skutkować będzie brakiem możliwości zawarcia umowy z Administratorem.


 


 

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE.


 

1. Zarówno właściciel, jak i zarządca domu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu realizacji usługi w sposób sumienny i uczciwy.


 

2. W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, KuJezioru ma prawo do odwołania rezerwacji. W przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej, również przypadków, w których bezpieczeństwo osobiste Klienta lub jego majątku, z powodów niezależnych od KuJezioru, nie będzie mogło być zagwarantowane oraz w braku możliwości postąpienia jak w zdaniu poprzednim zobowiązanie KuJezioru wygasa, a wszelkie koszty poniesione przez Gościa zostaną zwrócone.


 

6.3. Do realizacji praw i obowiązków wynikających z Umowy właściwe jest prawo polskie. W razie powstania sporu rozstrzygnięty on zostanie przez sąd właściwy dla położenia Apartamentu.

Płatności i zasady anulacji

Płatności możesz dokonać w całości lub w 50% a resztę rozliczymy na miejscu

Pobieramy kaucję w dniu przyjazdu w  wysokości  300zł 

Pakiet SPA czyli Sauna oraz  jacuzzi to 200zł za cały pobyt bez limitu korzystania 

Możesz wypożyczyć sobie projektor z ekranem  50zł/doba  

 

Godziny przyjazdu i wyjazdu
Przyjazd od godziny 16:00
Wyjazd od godziny 12:00
KuJezioru
990.00 zł doba

newsletter

Bądź na bieżąco ze wszelkimi nowinkami

SKLEP

DOŁĄCZ DO PODRÓŻY