Miejsca

Mapa
Las.House - domek z widokiem na las
580.00 zł doba
WITAJCIE W LAS.HOUSE Miejscu, gdzie las spotyka się z wodą, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków. Nasza mini stodoła jest idealna dla każdego, kto potrzebuje odpocząć od zgiełku miasta i chce odetchnąć świeżym powietrzem. Pragniemy, żeby każdy kto nas odwiedzi poczuł się "jak u siebie". Dlatego zadbaliśmy o to, żeby Las.House był domem z duszą, pełnym ciepła.
Przy Puszczy
1500.00 zł doba
Klimatyczny dom z tarasem i furtką do lasu
Przestronny i urokliwy dom w spokojnej okolicy otoczonej zielenią. Zapraszamy do nas jeśli chcecie złapać trochę relaksu, natury, dystansu, dobrej energii i oddechu. Naszym sąsiadem jest las i rzeka Narew.
Rest Place
450.00 zł doba
Odpocznij wśród natury. Zrób sobie przerwę.
Mamy przyjemność zaprosić Was do wyjątkowego miejsca, jakim jest Rest Place, czyli kompleks 2 mini domów położonych w samym sercu mazowieckiej wsi. Wyjątkowa, minimalistyczna przestrzeń stworzona została z myślą o osobach, które pragną oderwać się na chwilę od pędu dnia codziennego i wyciszyć na łonie natury. Cisza, spokój, sielski krajobraz i dobra książka wydają się być przepisem idealnym na odpoczynek i regenerację.
Rozpusta spa
2000.00 zł doba
Więcej niż przyjemność... | Stylowy dom na skraju lasu
Dom do wynajęcia między Łodzią, a Warszawą. Ten dom to rodzinna historia. Spełnienie życiowego marzenia mojego taty. Został zbudowany dla bliskich ludzi i tak tutaj traktuje się gości. To miejsce powstało z potrzeby serca, także mojego. Pracuję z ludźmi i dla ludzi, aby wspólnie nauczyć się odpoczywać. Dlatego Rozpusta SPA to miejsce i zaproszenie do błogiego lenistwa, zmysłowych przyjemności i zwolnienia tempa. Można tu robić wiele, ale można też robić NIC. I o to właśnie chodzi… żeby każdy odpoczął, tak jak tylko tego potrzebuje.
BioRezydencja
400.00 zł doba
Energetyczna przestrzeń dla ducha i ciała
BioRezydencja to nastrojowe, odrestaurowane wnętrza najstarszego domu w Świeradowie-Zdrój. Domu z dziedzińcem jak z włoskiego filmu, a klimatem jak z hiszpańskiej powieści. Obiekt prowadzony jest przez dwójkę niezwykłych braci, którzy sami kochają naturę i życie zgodne z jej rytmem. Powodem stworzenia BioRezydencji była kiełkująca w nas od lat chęć powołania do życia ekologicznej, przyjaznej duszy i ciału enklawy; takiej, w której my sami czulibyśmy się doskonale i pragnęlibyśmy się zatrzymać. Miejsca, gdzie dochodzi się do równowagi, można tańczyć, lewitować, śpiewać i medytować. Pić krystalicznie czystą wodę, jeść czysto i myśleć o dobrych rzeczach. Najpierw zadaliśmy, więc sobie pytanie o to, co sprawia, że człowiek czuje się gdzieś dobrze, zdrowo, swojsko, spokojnie, a następnie stworzyliśmy takie miejsce. BioRezydencja stała się rodzajem SPA dla ducha; przytulną i ekologiczną oazą, w której obok wspaniałych widoków, przytulnej atmosfery, klimatycznej kawiarenki z widokiem na wielki ogród i - na życzenie - wegetariańskiego, wegańskiego lub bezglutenowego jedzenia, regeneruje się nie tylko umęczone tempem życia ciało, ale i tęskniący do natury, przeciążony umysł. Przepiękna lokalizacja w magicznych Górach Izerskich, ciepło kominków, luksus ekologicznych apartamentów i serdeczność gospodarzy jest tym, co najczęściej powraca we wspomnieniach i podziękowaniach naszych wspaniałych Gości. Ponadto, oferujemy Im profesjonalne, odprężające masaże, angażujemy się też intensywnie w działania artystyczne poprzez organizację wystaw, koncertów, jarmarków czy spotkań z inspirującymi ludźmi. Jesteśmy kwintesencją idei slow life! Zapraszamy w piękne miejsce, gdzie podobno spał sam Napoleon, zdarzają się dobre rzeczy, poznają się pozytywni ludzie, jada się wspólnie, gada się ze sobą, a jak się ma tego wszystkiego dość- biegnie się w góry. Na nogach lub na nartach. A wokół i w środku nas samych jest spokój.

SKLEP

DOŁĄCZ DO PODRÓŻY