5 klimatycznych domków na drzewach w Polsce

15 grudnia 2021

5 fenomenalnych lokalizacji, 5 szalonych pomysłów i 1 wspólny mianownik – drzewa. Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowy przewodnik, dzięki któremu poznasz smak prawdziwego kontaktu z naturą oraz pełnego relaksu. Oto lista najciekawszych domków na wysokości! Gotowy?

Domek na drzewie ODDECH

Domek w koronach drzew ODDECH

Nazwa tej kryjówki w pełni opisuje stan, który osiągnie Twoje ciało i umysł. Wyobraź sobie, że budzisz się o poranku, oczom ukazuje się niezapomniany widok zielonych koron drzewa, a naturalne śniadanie już stygnie pod drzwiami. Chatka pomieści nawet 4 osoby, na które czeka Tajemnica Łubinowego Wzgórza- czy odkryjecie prawdę? 

Komfort termiczny pomieszczenia głównego i antresoli zapewnia ogrzewanie elektryczne, a świetnie wyposażona łazienka zagwarantuje orzeźwienie po leśnych spacerach. Do dyspozycji gości oddano także przestrzenny taras- idealny do wyczerpujących rozmów i wspólnych gier. 

Domek w Skansenie Bicz

Trudno znaleźć miejsce tak przytulne, a zarazem dopasowane do naturalnego otoczenia- a to jest naprawdę niesamowite! W tym lokum na moment poczujesz się integralną częścią przyrody i zamieszkasz wewnątrz drzewa. Skosztuj aromatycznej kawy w towarzystwie najbliższej osoby oraz prawdziwych pni, które dosłownie wyrastają z podłogi! 

Tutaj spokój ciała i umysłu wzajemnie się uzupełniają. Oddaj się kojącej kąpieli w ręcznie rzeźbionej wannie, która jest autentycznym dziełem sztuki! Wieczorna wędrówka po skansenie przeniesie Cię w świat zapomnianych już polskich wsi i tradycji, a sen w koronach drzew zaręczy pełną odnowę.

Domek na drzewie w Skansenie Bicz
Deer House

Deer House

Domek stworzony przez prawdziwego pasjonata, a miejsce można nazwać kombinacją survivalu oraz prawdziwych luksusów. Brak prądu, brak cywilizacji, brak natłoku myśli, czyli prawdziwy reset!

Wnętrze mają charakter iście katalogowy- ciepłe barwy, kominek oraz naturalne materiały. Układ zabezpiecza warunki dla 4 osób oraz czworonożnego przyjaciela. Do dyspozycji odwiedzających oddano dwie kondygnacje (na wysokości 5 i 9 metrów nad ziemią), a także saunę (także na wysokości), balię z gorącą wodą oraz wspaniały taras widokowy.

To jednak nie wszystkie niespodzianki! Prysznic wymaga samodzielnego wydobycia wody, a toaleta wśród drzew jest kompletnie przeszklona! Jedno jest pewne- kontakt z naturą gwarantowany!

Dr Świerk Treehouse

Tytułowy doktor, a właściwie doktorzy,  towarzyszą nam w każdej chwili spędzonej na mapie dyskretnych domków. Konstrukcja powstała z ogromnego marzenia, pasji oraz bardzo szczegółowego planu i solidnej realizacji- 100% jakości.

Niewielka przestrzeń została doskonale zaprojektowana i wyposażona tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania domowników. Jest tutaj salonik, pełen aneks kuchenny, sypialnia na antresoli, a także łazienka. Prysznic na wysokości dostarczy wyjątkowych emocji, a problemy ze snem nie mają tutaj mocy- w objęcia Morfeusza poprowadzi Cię delikatne kołysanie konarów. 

Warto wspomnieć o rozległym tarasie pod potężnymi ramionami świerków i widokiem na zielony sad. 

Dr. Świerk
W Drzewach

W Drzewach

To kolejny, bardzo interesujący projekt, który udostępnia wiele opcji apartamentów i pełen wybór. Kwatery różnią się pod względem wyposażenia i położenia, ale wszystkie domki charakteryzują się doskonałym gatunkiem wykonania i troską o wygodę gości. 

Wszystkie domki wyposażone są w komfortowe łazienki, niezbędne akcesoria, duże łóżka, przestrzeń na odzież, aneks kuchenny, a także lornetki i atlasy ptaków. Dodatkowe doznania zapewni specjalna sauna z aromaterapią- idealna na długie wieczory.

Atrakcje? Strefa relaksu w zielonych koronach, wspinaczka po drzewach, wycieczka po obyczajach Lubelszczyzny, a nawet loty balonem! 

← Powrót do aktualności