Co to jest PRESET?

9 marca 2021

Zaprojektowaliśmy dla Was kolekcję presetów dla programu Adobe Lightroom. Kolekcje zostały przetestowane na różnych zdjęciach, dzięki czemu są uniwersalne. Pokazujemy kiedy używanie presetów jest wygodne i jak dostosować je do swoich potrzeb i preferencji, żeby uniknąć najczęstszych błędów. Kolekcja presetów MOBILNYCH została przygotowana dla programu ADOBE LIGHTROOM MOBILE. Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych ustawień, dzięki którym Wasze zdjęcia zyskają profesjonalny wygląd i blask. Ustawienia zostały specjalnie przygotowane i dostosowanie do urządzeń mobilnych i zdjęć robionych telefonem. Cały nasz zespół codziennie korzysta z programu Lightroom, spełnia nasze oczekiwania, nie zamienilibyśmy go na nic innego, dlatego automatycznie chcielibyśmy Wam go polecić. To najlepszy tego typu produkt na rynku, a jego wersja CLASSIC dostępna na komputer pozwala na profesjonalną obróbkę zdjęć. Program na telefonie pozwala na edycję zdjęcia za pomocą prostych w użyciu i czułych suwaków, które przesuwamy palcem na ekranie, żeby uzyskać oczekiwany efekt. Dzięki niemu możemy szybko i prosto poradzić sobie z trudnymi obszarami zdjęcia takimi jak prześwietlenia, cienie, usuwanie małych elementów.

Edytuj zdjęcia jednym kliknięciem!

UNIWERSALNE, PROFESJONALNE, TWÓRCZE

PRESET to gotowe zestaw ustawień do wywoływania zdjęć.

Jak pewnie wiesz pierwsze fotografie trzeba było kiedyś wywołać. Dokładnie tak działa korzystanie z presetów. Tłumacząc najprościej to elektroniczne wywoływanie zdjęcia. Kiedyś ten proces wymagał ciemni i odpowiednich chemikaliów, a dziś za pomocą programu graficznego został znacznie przyśpieszony i uproszczony. Przygotowaliśmy presety dedykowane do użycia w programie mobilnym Lightroom CC. Dostępna jest też jego zaawansowana wersja Lightroom Classic dedykowana na komputer. Aplikacja mobilna Lightroom CC jest bezpłatna i pozwala osiągnąć równie piękny efekt co korzystając z programu płatnego na komputer. Kluczem do sukcesu jest dobre technicznie zdjęcie oraz odpowiednie i świadome ustawienie wszystkich parametrów.

PRESETY na pewno Ci się przydadzą jeśli:

 • Chcesz publikować piękne zdjęcia z wakacji, ale te, które robisz nie oddają odpowiedniego klimatu i kolorystyki.
 • Robisz zdjęcia telefonem w domu, w pracy, stylizacji, potraw, kompozycji, ale efekt nie jest zadowalający. Po zastosowaniu presetów, wszystkie atuty Twojego zdjęcia zostaną podkreślone i zyska świeży wygląd, pełen blasku.
 • Prowadzisz Instagram Twojego pracodawcy, własnego biznesu lub własny profil, chcesz publikować profesjonalny content i przyciągnąć liczną grupę obserwatorów.
 • Prowadzisz blog i chcesz nadać mu wyjątkowy wygląd poprzez piękne zdjęcia.
 • Chcesz uzyskać profesjonalny wygląd swoich zdjęć za pomocą samodzielnej edycji zdjęć i chcesz zacząć korzystać z presetów.
 • Prowadzisz media społecznościowe biznesu i chcesz zwiększyć popularność profilu firmy, sprzedaż produktów lub usług i liczbę klientów.
 • Próbowałeś korzystać z innych presetów, ale nie spełniły Twoich oczekiwań
 • Podobają Ci się zdjęcia Slow Polska, co jest dla nas najcenniejszą nagrodą. Wszystkie zdjęcia, które znajdziecie w tym ebooku, na naszej stronie internetowej czy profilu na Instagramie to nasze prace. To właśnie na ich podstawie opracowaliśmy dla Was uniwersalny zestaw presetów.
 • Obawiasz się, że nie poradzisz sobie samodzielnie z Programem Lightroom CC – nasz ebooki presety ułatwią Ci naukę!

Czego potrzebuję, aby używać PRESETÓW?

Presety SLOW POLSKA zostały przygotowane do edycji zdjęć w programie Lightroom, który jest częścią pakietu Adobe.

Wybierając PRESETY PRO potrzebujesz subskrypcji w płatnej wersji programu LIGHTROOM CLASSIC. Koszt subskrypcji zależy od pakietu na jaki się zdecydujesz, ale wynosi mniej więcej 15 euro / miesiąc.

Wybierając PRESETY MOBILNE wystarczy BEZPŁATNA wersja programu LIGHTROOM CC ściągnięta na telefon.

LIGHTROOM CLASSIC kompatybilny z presetami PRO kupisz TUTAJ.

LIGHTROOM CC kompatybilny z presetami MOBILNYMI dostępny jest BEZPŁATNIE

 • na IOS do pobrania TUTAJ
 • na Android do pobrania TUTAJ

Jak importować PRESETY do Lightrooma?

Importowanie presetów do Lightrooma jest bardzo proste. Zawsze w komplecie z preserami otrzymujesz ebook, w którym znajduje się wyczerpująca instrukcja jak krok po kroku zainstalować je na komputerze i telefonie.

Czy PRESETY będą pasowały do moich zdjęć?

Zaprojektowaliśmy presety Slow Polska tak zaprojektowane, aby pasowały do większości zdjęć i większości warunków pogodowo – oświetleniowych. Jeśli wybierzesz pakiet MOBILE PRESETS BUNDLE lub jego rozszerzoną wersję PRO PRESETS BUNDLE, to otrzymasz kompletną kolekcję ponad 30 resetów, które zostały specjalnie tak skomponowane, żeby dawały szeroki wachlarz możliwości edycji tu i teraz, JEDNYM KLIKNIĘCIEM!

PAMIĘTAJ, ŻE PRESET TO NIE FILTR!

To profesjonalny zestaw ustawień parametrów edycji. Dzięki nim jednym kliknięciem nadasz swoim zdjęciom blask i profesjonalny wygląd. Nawet tym zrobionym telefonem! Dla Twojego komfortu do każdego zestawu presetów dołączamy ebook, w którym opowiadamy o podstawach fotografii mobilnej, naszych presetach, jak ich używać, kiedy są najbardziej przydatne oraz jak za pomocą prostych zmian uzyskać efekt na zdjęciu, taki jaki chcesz.

Edytuj zdjęcia jednym kliknięciem z preserami Slow Polska

Wyzwól swobodę twórczą!

← Powrót do aktualności